(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2012-04-10 11:21

pianino (Nr 139441)

pianino

Długość [m]:

1.43

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

1.13

Waga w kg (łączna):

180.00

Czy jest na kółkach?:

Tak

Dystans: 1012.20 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina oraz fortepiany to bardzo wielkie sprzęty muzyczne, a prawidłowe radzenie sobie z nimi podczas transportu jest konieczne do ich prawidłowego brzmienia i dzięki temu umożliwi napawać się ich brzmieniem w czasie najbliższych lat.

    Gdy poszukujesz przewozu dla instrumentów muzycznych, utwórz ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o napisaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz mógł przeprowadzić na własną rękę, czy ma się tym zająć firma transportowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy zaznacz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, w szczególności te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie i nadający się sprzęt, aby taki fortepian czy pianino wnieść, na przykład na piętro kamienicy. Mimo kosztowniejszej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją rozważyć, aby nie borykać się samemu i nie obić sprzętu muzycznego. Dobrym pomysłem jest zabezpieczyć powierzchnię instrumentu, osłaniając ją przed zarysowaniem w pojeździe lub w czasie przemieszczania. Sprzęt muzyczny można owinąć w koce i w pościel. Jeśli nie posiadasz należytych materiałów czy też nie możesz tego zabezpieczyć sam, firma transportowa także może to zapakować za ciebie. Napisz o tym w ogłoszeniu lub w wiadomości do firmy transportowej.

    Przewóz pianina lub fortepianu jest trudny, ponieważ trzeba zachować szczególną ostrożność, ale w serwisie Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która zrobi to na najwyższym poziomie oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość wyniosła ponad 1100 kilometrów - kosztował zaledwie 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem oraz z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Chełmno, 86-200

Od 11 kwi 2012 do 30 lis 2012

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nordrhein- Westfallen, Koeln, 50765

Od 12 kwi 2012 do 1 gru 2012