(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 08:55

Pianino

(Nr 1920961)

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

180.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 108.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór 4 piętro w bloku. Dostawa na piętro w domku jednorodzinnym.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 78217
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 20:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-29, 20:22

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (2)

Krzysztof W. (Zleceniodawca)
27-07-2017, 10:39
W tym terminie nie jest możliwy transport, pod koniec sierpnia. Jak wygląda znoszenie i wynoszenie pianina.
Zbigniew D. (Przewoźnik)
27-07-2017, 11:59
Witam Termin transportu do ustalenia wnoszenie i wynoszenie również
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Tadeusza Kościuszki 33, Tarnów, Polska

Od 21 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Krakowskie Przedmieście, Zielonki, Polska

Od 21 sie 2017 do 1 wrz 2017