Meble Dodano: 2017-10-29 15:20

Pianino

(Nr 2121879)
Pianino

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

110

Waga w kg:

170.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 6.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport pianina na terenie Poznania. Odbiór kod 61-245 - blok, 8 piętro, winda towarowa, brak schodów do pokonania. Dostawa kod 60-651 - parter, do pokonania 8 stopni. Pianino ma wymiary standardowe, data realizacji dowolna. Dotyczy całej usługi odbiór, transport, wniesienie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety służą do transportu towarów różnego typutworzą podstawę, na której bezproblemowo daje radę przetransportować małe paczki oraz przedmioty. Przewóz paletowy to zwykle wykorzystywana metoda transportu cięższych towarów. Za pomocą palet głównie przewozi się paczki ważące więcej niż 70 kilogramów – bramki metalowe, pudła, materiały budowlane, itd. Żeby jak najdokładniej wycenić transport palet, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie paletowym. W wycenie transportu kluczowe znaczenie miewa liczba palet, ciężar ładunku i typ transportowanych rzeczy. Paczki paletowe wynoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz inne rodzaje palet


Przy transporcie na paletach przoduje europaleta, określana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada wielkość 800x1200x150 mm i jest wykonana z drewna. W transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do transportu w pojemnikach metalowych mają wymiary 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające normy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Cena transportu palet w kraju
Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 PLN i to wynosi 57 gr za km.


Ceny transportu palet za granicą


Transport palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 złotych, a to wynosi 46 groszy na km.


Adres i termin nadania

60-451 Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny