(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2017-12-27 11:45

Pianino

(Nr 2243373)
Pianino

Długość [m]:

1.47

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

1.08

Waga w kg (łączna):

180.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Prosimy o kompleksową usługę, wraz z wniesienie na 1 petro ok, 30 schodów w sumie.

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina i fortepiany to wyjątkowo wielkie sprzęty muzyczne, a odpowiednie traktowanie ich w trakcie przewozu będzie konieczne do ich prawidłowego brzmienia i dzięki temu umożliwi delektować się ich dźwiękiem przez długie lata.

    Gdy szukasz transportu dla instrumentów muzycznych, zleć ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz potrafił przeprowadzić na własną rękę, czy ma się tym zająć firma przewozowa. Przy tej drugiej opcji wybierz w ofercie, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, dość często te przeprowadzkowe, mają dużą wprawę oraz należyty sprzęt, aby taki instrument muzyczny wnieść, na przykład na wyższą kondygnację budynku. Pomimo większej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją przemyśleć, żeby nie forsować się samemu i nie uszkodzić instrumentu muzycznego. Warto ochronić powierzchnię sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed zarysowaniem w busie lub w czasie przenoszenia. Sprzęt muzyczny można zawinąć w duże ręczniki jak także w pościel. Gdy nie masz odpowiednich materiałów lub nie możesz tego zabezpieczyć sam, firma przewozowa również może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w ogłoszeniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

    Transport instrumentu muzycznego jest trudny, ponieważ trzeba zachować niezwykłą ostrożność, jednak w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która wykona to profesjonalnie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie odległość wyniosła ponad 1100 km - koszt wyniósł wyłącznie 900 PLN, a chodziło o usługę z załadunkiem jak i z wyładunkiem.

Adres i termin nadania

Franciszka Żwirki, Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

30 gru 2017

Adres i termin dostawy

Generała Kazimierza Pułaskiego, Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny