(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-01-27 22:36

pianino

(Nr 2326932)
pianino

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

146

Wysokość [m]:

106

Waga w kg (łączna):

180.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 194.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina oraz fortepiany to bardzo duże sprzęty muzyczne, a poprawne traktowanie ich w trakcie przewozu będzie niezbędne do ich poprawnego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli napawać się ich brzmieniem przez długie lata.

    Kiedy szukasz przewozu dla takiego sprzętu, wystaw ogłoszenie w portalu Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” oraz podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o napisaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz potrafił zrealizować na własną rękę, czy ma się tym zająć firma transportowa. Przy tej drugiej opcji poinformuj w ogłoszeniu, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, a zwłaszcza te przeprowadzkowe, posiadają dużą wprawę i należyty sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny wnieść, na przykład na piętro budynku. Mimo większej ceny za usługę kompleksową, warto ją przeanalizować, żeby nie zmagać się samemu i nie zepsuć instrumentu muzycznego. Warto osłonić powierzchnię sprzętu muzycznego, chroniąc ją przed zadrapaniem w busie lub podczas noszenia. Pianino lub fortepian można owinąć w koce i w pościel. Gdy nie posiadasz należytych materiałów lub nie chcesz tego zrealizować sam, firma transportowa również może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w zleceniu lub w wiadomości do przewoźnika.

    Transport pianina lub fortepianu nie jest prosty, bowiem trzeba zachować wyjątkową ostrożność, jednak w portalu Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która wykona to profesjonalnie oraz w nadzwyczaj niskiej cenie. Przewóz pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie długość wyniosła ponad 1100 km - kosztował tylko 900 złotych, a chodziło o usługę z załadunkiem oraz z wyładunkiem.

Adres i termin nadania

Katowice, 40-568, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 53-602, Polska

Termin elastyczny