(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-02-26 10:53

Pianino

(Nr 2416080)
Pianino

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Transport na terenie Piastowa, ok.600 metrów. Pianino znajduje się na 2 piętrze, miejsce docelowe to wysoki parter.

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

355 zł

ID firmy: 159752
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-03-11, 11:53

Opis oferty:

Kompleksowa usługa. Załadunek, transport, rozładunek. Jesteśmy firmą zajmującą się transportem pianin i fortepianów. Termin do uzgodnienia. Pozdrawiam. M.M.

Cena (zawiera VAT): 355 zł

Wiadomości:

600 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-03-31, 13:10

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pianina lub fortepianu

    Pianina oraz fortepiany to bardzo wielkie instrumenty muzyczne, a poprawne dawanie sobie rady z nimi w trakcie przewozu będzie warunkiem ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli napawać się ich dźwiękiem przez długie lata.

    Jeżeli poszukujesz transportu dla takiego sprzętu, wystaw ofertę w portalu Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił zrealizować samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W tej drugiej opcji zaznacz w ofercie, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę oraz należyty sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny wnieść, przykładowo na piętro bloku. Pomimo wyższej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją przekalkulować, żeby nie trudzić się samemu i nie obić fortepianu czy pianina. Warto ochronić powierzchnię sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed uszkodzeniem w samochodzie czy też w czasie noszenia. Instrument muzyczny można owinąć w koce jak także w prześcieradła. Jeżeli nie masz wymienionych materiałów lub nie potrafisz tego zabezpieczyć sam, firma transportowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Napisz o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

    Przewóz sprzętu muzycznego nie jest prosty, gdyż trzeba zachować szczególną ostrożność, ale w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która zrobi to fachowo i w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość była powyżej 1100 kilometrów - koszt wyniósł raptem 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Piastów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piastów, Polska

Termin elastyczny