(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-02-26 10:53

Pianino

(Nr 2416080)
Pianino

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Transport na terenie Piastowa, ok.600 metrów. Pianino znajduje się na 2 piętrze, miejsce docelowe to wysoki parter.

Czy jest na kółkach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina oraz fortepiany to bardzo wielkie instrumenty muzyczne, a poprawne dawanie sobie rady z nimi w trakcie przewozu będzie warunkiem ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli napawać się ich dźwiękiem przez długie lata.

    Jeżeli poszukujesz transportu dla takiego sprzętu, wystaw ofertę w portalu Clicktrans. Wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o poinformowaniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił zrealizować samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W tej drugiej opcji zaznacz w ofercie, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają dużą wprawę oraz należyty sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny wnieść, przykładowo na piętro bloku. Pomimo wyższej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją przekalkulować, żeby nie trudzić się samemu i nie obić fortepianu czy pianina. Warto ochronić powierzchnię sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed uszkodzeniem w samochodzie czy też w czasie noszenia. Instrument muzyczny można owinąć w koce jak także w prześcieradła. Jeżeli nie masz wymienionych materiałów lub nie potrafisz tego zabezpieczyć sam, firma transportowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Napisz o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

    Przewóz sprzętu muzycznego nie jest prosty, gdyż trzeba zachować szczególną ostrożność, ale w portalu Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która zrobi to fachowo i w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość była powyżej 1100 kilometrów - koszt wyniósł raptem 900 złotych, a chodziło o transport z załadunkiem i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Piastów, 00-001, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piastów, 00-001, Polska

Termin elastyczny