(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pianino (Nr 5290266)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to bardzo wielkie sprzęty muzyczne, a stosowne dawanie sobie rady z nimi w trakcie przewozu będzie konieczne do ich dobrego działania i dzięki temu umożliwi napawać się ich brzmieniem przez długie lata.

            Gdy prowadzisz poszukiwania przewozu dla instrumentów muzycznych, wystaw ogłoszenie w serwisie Clicktrans. Zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o napisaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz w stanie przeprowadzić o własnych siłach, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. Przy drugiej możliwości poinformuj w ofercie, że chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają sporą praktykę i odpowiedni sprzęt, aby taki instrument muzyczny przenieść, np. na piętro budynku. Mimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją przeanalizować, aby nie męczyć się samemu i nie porysować fortepianu czy pianina. Warto pomyśleć i zabezpieczyć powierzchnię fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zarysowaniem w samochodzie czy też podczas noszenia. Instrument muzyczny można owinąć w duże ręczniki lub w prześcieradła. Jeżeli nie posiadasz należytych materiałów czy też nie chcesz tego wykonać sam, firma transportowa również może to zapakować za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport sprzętu muzycznego jest trudny, ponieważ trzeba zachować niezwykłą ostrożność, jednak w portalu Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która wykona to na najwyższym poziomie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość była ponad 1100 kilometrów - cena wyniosła wyłącznie 900 PLN, a chodziło o usługę z załadunkiem jak i z wyładunkiem.