(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pianino (Nr 5929021)

Pianino

Długość [m]:

1.46700

Szerokość [m]:

0.477

Wysokość [m]:

1.29

Waga w kg (łączna):

89

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Dystans: 1751.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Northampton

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to szczególnie duże sprzęty muzyczne, a poprawne dawanie sobie rady z nimi podczas przewozu jest warunkiem ich prawidłowego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli cieszyć się ich dźwiękiem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Jeżeli szukasz przewozu dla instrumentów muzycznych, wystaw ofertę w serwisie Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek i wyładunek będziesz w stanie przeprowadzić samodzielnie, czy ma się tym zająć firma transportowa. W drugim wariancie zaznacz w ogłoszeniu, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, dość często te przeprowadzkowe, posiadają sporą praktykę i adekwatny sprzęt, żeby taki instrument muzyczny wnieść, np. na piętro bloku. Mimo kosztowniejszej ceny za usługę kompleksową, warto ją rozpatrzeć, żeby nie borykać się samemu i nie zniszczyć instrumentu muzycznego. Warto pomyśleć i ochronić zewnętrzną część instrumentu, zabezpieczając ją przed zarysowaniem w pojeździe czy też podczas noszenia. Sprzęt muzyczny można owinąć w koce lub w pościel. Jeśli nie masz należytych materiałów czy też nie chcesz tego wykonać sam, firma transportowa także może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w zleceniu czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

            Przewóz pianina lub fortepianu jest trudny, bowiem należy zachować wyjątkową ostrożność, ale w serwisie Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która zrobi to profesjonalnie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Przewóz pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie odległość wyniosła powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła jedynie 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem i z rozładunkiem.