Pianino (Nr 6195156)

Pianino

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Pianino

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1665.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 1 sie 2020 do 6 sie 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 6 sie 2020 do 14 sie 2020


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to szczególnie wielkie sprzęty muzyczne, a należyte radzenie sobie z nimi w czasie transportu będzie warunkiem ich dobrego działania oraz dzięki temu pozwoli napawać się ich brzmieniem w trakcie następnych kilku lub kilkunastu lat.

            Gdy szukasz transportu dla takiego sprzętu, zleć ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a później podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz miał możliwość zrealizować samodzielnie, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. W tej drugiej opcji poinformuj w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają doświadczenie i nadający się sprzęt, aby taki instrument muzyczny wnieść, np. na wyższą kondygnację wieżowca. Mimo wyższej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją przemyśleć, żeby nie forsować się samemu i nie obić fortepianu czy pianina. Warto ochronić zewnętrzną część instrumentu, chroniąc ją przed zadrapaniem w pojeździe czy też w trakcie przemieszczania. Sprzęt muzyczny można zawinąć w koce lub w pościel. Kiedy nie posiadasz odpowiednich materiałów czy też nie potrafisz tego zabezpieczyć sam, firma przewozowa również może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w zleceniu czy też w wiadomości do firmy przewozowej.

            Transport instrumentu muzycznego nie jest prosty, ponieważ należy zachować niezwykłą ostrożność, jednak w portalu Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która wykona to po mistrzowsku i w bardzo niskiej cenie. Przewóz pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość była powyżej 1100 km - cena wyniosła wyłącznie 900 zł, a chodziło o transport z załadunkiem oraz z rozładunkiem.