(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-09-04 21:02

pianino, ciężkie z metalową ramą

(Nr 2008472)

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 63.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi porządnie zabezpieczyć maszynę, żeby uniknąć uszkodzeń, otarć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana przede wszystkim od gabarytu jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Z reguły przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga należytych certyfikatów jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na 1 km przy trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Dzierżoniów, Polska

9 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

9 wrz 2017