(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Pianina i fortepiany Dodano: 2018-05-24 16:45

Pianino cyfrowe 87 kg (Nr 2746184)

Pianino cyfrowe 87 kg

Długość [m]:

0.47

Szerokość [m]:

1.46

Wysokość [m]:

0.93

Waga w kg (łączna):

87.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Pianino drewniane, wymagane zabezpieczenie np. kocami

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 3.00 km

Transport pianin i fortepianów

    Pianina oraz fortepiany to bardzo duże sprzęty muzyczne, a prawidłowe radzenie sobie z nimi w czasie transportu będzie potrzebne do ich dobrego działania oraz dzięki temu umożliwi delektować się ich brzmieniem przez długie lata.

    Kiedy poszukujesz transportu dla fortepianu lub pianina, wystaw ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Wyszukaj kategorię „Specjalnej ostrożności” a dalej podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o określeniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz miał możliwość przeprowadzić na własną rękę, czy powinna się do tego zaangażować firma transportowa. Przy drugiej możliwości wybierz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, a zwłaszcza zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają doświadczenie oraz stosowny sprzęt, żeby taki fortepian czy pianino przenieść, przykładowo na wyższą kondygnację budynku. Mimo większej ceny przy usłudze kompleksowej, warto ją wziąć pod rozwagę, żeby nie trudzić się samemu i nie zniszczyć instrumentu muzycznego. Warto zabezpieczyć zewnętrzną część fortepianu czy pianina, zabezpieczając ją przed uszkodzeniem w ciężarówce czy też w trakcie przenoszenia. Instrument muzyczny można zawinąć w koce oraz w prześcieradła. Jeśli nie masz wymienionych materiałów czy też nie chcesz tego zrobić sam, firma transportowa również może to zapakować za ciebie. Poinformuj o tym w ofercie czy też w wiadomości do firmy transportowej.

    Przewóz instrumentu muzycznego nie jest prosty, ponieważ należy zachować niezwykłą ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która zrobi to profesjonalnie, jak także w nadzwyczaj niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie długość wyniosła powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła tylko 900 zł, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z rozładunkiem.

Adres i termin nadania

Czarna Droga 9, Bydgoszcz, 85-220, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowodworska 35, Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny