(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Piano (Nr 5969921)

Piano

Długość [m]:

1.40

Szerokość [m]:

1.40

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 3.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Irun

13 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Irun

13 kwi 2020


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to nadzwyczaj duże instrumenty muzyczne, a należyte dawanie sobie rady z nimi podczas transportu będzie potrzebne do ich prawidłowego działania i dzięki temu pozwoli napawać się ich dźwiękiem przez długie lata.

            Gdy prowadzisz poszukiwania transportu dla fortepianu lub pianina, wystaw ogłoszenie w giełdzie transportowej Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podgrupę „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o poinformowaniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz w stanie zrealizować samodzielnie, czy ma się tym zająć firma transportowa. W tej drugiej opcji wybierz w ogłoszeniu, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, w szczególności te przeprowadzkowe, mają dużą wprawę i adekwatny sprzęt, żeby taki instrument muzyczny wnieść, np. na piętro wieżowca. Mimo kosztowniejszej ceny za usługę kompleksową, dobrze jest ją przemyśleć, żeby nie forsować się samemu i nie porysować sprzętu muzycznego. Warto pomyśleć i zabezpieczyć zewnętrzną część fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed pęknięciem w ciężarówce czy też w trakcie przemieszczania. Sprzęt muzyczny można zawinąć w duże ręczniki i w pościel. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich materiałów lub nie możesz tego wykonać sam, firma przewozowa również może to zabezpieczyć za ciebie. Umieść taką informację w ogłoszeniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

            Transport pianina lub fortepianu nie jest prosty, gdyż należy zachować szczególną ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę przewozową, która wykona to na najwyższym poziomie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina na trasie Warszawa – Niemcy, gdzie odległość wynosiła powyżej 1100 kilometrów - cena wyniosła zaledwie 900 zł, a chodziło o usługę z załadunkiem jak i z wyładunkiem.