(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piano de pared (Nr 5570571)

Piano de pared

Długość [m]:

1.41

Szerokość [m]:

1.12

Wysokość [m]:

0.51

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Nawarra, Sarriguren

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Nawarra, Pampeluna

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina i fortepiany to szczególnie duże instrumenty muzyczne, a poprawne obchodzenie się z nimi w trakcie przewozu jest potrzebne do ich poprawnego brzmienia i dzięki temu umożliwi cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.

            Kiedy prowadzisz poszukiwania przewozu dla fortepianu lub pianina, utwórz ofertę w portalu Clicktrans. Wyszukaj kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar pamiętaj o określeniu, czy załadunek i wyładunek będziesz w stanie przeprowadzić o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma transportowa. W momencie wyboru drugiej alternatywy wybierz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, a zwłaszcza te przeprowadzkowe, posiadają doświadczenie oraz stosowny sprzęt, aby taki ładunek przenieść, na przykład na piętro wieżowca. Pomimo kosztowniejszej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją przeanalizować, aby nie zmagać się samemu i nie porysować sprzętu muzycznego. Warto pomyśleć i ochronić zewnętrzną część fortepianu czy pianina, osłaniając ją przed zarysowaniem w samochodzie czy też w trakcie noszenia. Pianino lub fortepian można zawinąć w koce oraz w prześcieradła. Kiedy nie masz odpowiednich materiałów lub nie możesz tego wykonać sam, firma przewozowa także może to zapakować za ciebie. Poinformuj o tym w zleceniu czy też w wiadomości do przewoźnika.

            Transport instrumentu muzycznego jest trudny, ponieważ trzeba zachować wyjątkową ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans bez problemu znajdzie się firmę transportową, która zrobi to na najwyższym poziomie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie długość wynosiła powyżej 1100 km - koszt wyniósł raptem 900 zł, a chodziło o transport z załadunkiem jak i z rozładunkiem.