(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-07-23 07:52

Piec do malowania proszkowego, kabina do malowania proszkowego

(Nr 2998540)
Piec do malowania proszkowego, kabina do malowania proszkowego

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg (łączna):

3000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1266.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania są dwie nowe maszyny o wymiarach: - 300x220x270cm - 2000kg /1szt - 200x200x250cm - 600kg /1szt Oraz 8 profili 70x70mm o długości 6mb (można włożyć pod spód którejś z maszyn, bo obie są na stopkach) Idealny ładunek na przykład na autolawetę + mocniejszą lawetę, lub po prostu na solówkę. Załadunek w PL wózkiem widłowym, w DE ściągane dźwigiem. Termin odbioru to piątek w godzinach pracy 7-15. Nadanie: godziny do ustalenia, możemy się dogadać.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

Maszyny i urządzenia przemysłowe

Przewóz urządzeń przemysłowych jest pojęciem bardzo powszechnym i dość złożonym przy realizacji. Wynika to w głównej mierze z wielkości i ciężaru takich maszyn, które w zależności od zastosowania zasadniczo się różnią, a mogą uzyskiwać bardzo wielkie rozmiary. Do ich transportowania zazwyczaj są potrzebne specjalne wozy dostosowane do przewozu towarów o potężnych formatach. W przypadku takich transportów czasem niezbędne będzie zezwolenie na przejazd. Warto porozmawiać o tym z wybraną firmą przewozową, żeby nie dopuścić do zarekwirowania urządzeń na trasie przez stróże prawa. Gdy szukamy tego rodzaju przewozu, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu ma wgląd bardzo dużo rozmaitych przewoźników posiadających wszelkiego rodzaju pojazdy, a poprzez metodę licytowania ofert, udaje się uzyskać bardzo okazjonalną cenę za usługę. W wypadku transportu maszyn za granicę, do UK czy Niemiec, cena takiego zlecenia to blisko 1,28 zł/km. Jako że maszyny takie jak kombajny, silosy czy pozostałe pojazdy rolnicze i budowlane, są rzeczami drogimi, dobrze jest wybierać przewoźników, którzy mają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

Padew Narodowa, 39-340, Polska

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Dusseldorf, Niemcy

27 lip 2018