(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-25 12:47

Piec konwencyjno parowy (Nr 2749596)

Piec konwencyjno parowy

Długość [m]:

900

Szerokość [m]:

900

Wysokość [m]:

1800

Waga w kg (łączna):

150.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 544.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeśli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba zdemontować oraz zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, wagi oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Fleet Street, Gatehouse of Fleet, DG7 2JT, Wielka Brytania

Od 25 maj 2018 do 9 cze 2018

Adres i termin dostawy

Witney, Wielka Brytania

Od 26 maj 2018 do 9 cze 2018