(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 21:09

Piec kuchenny

(Nr 3003068)
Piec kuchenny

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

120.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 0.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Jeżeli zlecasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o stosowne osłonięcie sprzętu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, należy wyjąć i spakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki chronimy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

3 Maja, Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

3 Maja, Zabrze, Polska

Termin elastyczny