(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

piec na ekogroszek z podajnikiem (Nr 3362113)

Długość [m]:

0.94

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

250

Dystans: 496.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Cesarzowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Łosice

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi właściwie zabezpieczyć urządzenie, żeby uniknąć uszkodzeń, otarć oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od gabarytu i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich zaświadczeń jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu na jeden km na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.