(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 18:12

Piecyk gazowy na butlę 11kg

(Nr 2256186)
Piecyk gazowy na butlę 11kg

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 104.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

Termin elastyczny