(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piekarnik do zabudowy x 1, Kuchnia mikrofalowa do zabudowy x 1, Uchwyt do telewizora x 1 (Nr 7567297)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Piekarnik do zabudowy
60 x 60 x 60 cm *
30 kg *
1
Kuchnia mikrofalowa do zabudowy
60 x 55 x 45 cm *
40 kg *
1
Uchwyt do telewizora
Wpisane wymiary
50 x 30 x 10 cm
Wpisana waga
5 kg
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
75 kg
Dystans
1602 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Feltham

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Mysłowice

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu produktów AGD

Jeżeli zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W momencie przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wymiarów, wagi i działania wyposażenia AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.