(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piekarnik z podstawą (Nr 1613786)

Długość [m]:

0.90

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Bodenwöhr

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie osłonięcie sprzętu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

    Zamrażarki wypada rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyjąć oraz zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty wysokie takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, masy oraz stanu technicznego artykułu AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 złotych.