(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2018-01-30 16:53

Pierogi

(Nr 2335944)
Pierogi

Waga w kg (łączna):

200.00

Opakowanie ładunku:

20 plastikowych skrzynek o wymiarach ok 60x40x25

Dystans: 1220.00 km

Informacje dodatkowe:

Zywnosc potrzebuje chłodni nie zamrazarki. Możliwość przewozu na europaletach. INTERESUJE MNIE STALA WSPÓŁPRACA PRZEWOZENIE TOWARU CO KILKA DNI DO HOLANDII. Interesuje mnie podpięcie się do załadunku głównego jako załadunek dodatkowy zeby zmniejszyć koszty transportu.

Oferty od Przewoźników (0)

1290 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 13:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 1290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz żywności i produktów rolnych jest bardzo rygorystyczną kategorią transportu ze względu na ryzyko związane z nadpsuciem produktów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się transportu żywności jest zobowiązany stosować się do przepisów i otrzymać stosowne dokumenty. Przewóz pokarmów jest także wymagający ze względu na bogactwo artykułów żywnościowych – pośród nich znajdują się artykuły zwierzęce, mrożone, świeże itp. Wszystkie z wymienionych artykułów wymaga innych kryteriów transportu (np. należytej temperatury). Przewoźnicy transportujący artykuły żywnościowe mierzą się z presją czasu, koniecznością zapewnienia odpowiedniego wyposażenia i kryteriów przewozu a także należytym osłonięciem ładunku. W momencie, gdy zamawiamy transport produktów żywnościowych, przewoźnik powinien posiadać należyte zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.

Cena przewozu pokarmów i produktów rolnych

    Cena transportu pokarmów i zbóż, pasz zależy od wielkości, wagi i liczby sztuk przewożonych produktów, a także od odległości między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za przewóz prawie 100 kg groszku z Olsztyna do Krakowa kosztowało 140 zł. Za przewóz 500 kg kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków wydano 500 PLN. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław kosztował 350 zł. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk kosztowało 2800 zł.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tilburg, Holandia

Termin elastyczny