(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2018-01-25 19:59

Pies

(Nr 2321392)
Pies

Waga w kg (łączna):

9.00

Dystans: 559.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 4649
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 21:07

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Paweł P. (Przewoźnik)
25-01-2018, 21:09
Witam. Mogę zabrać pieska jutro rano i dostarczyć popołudniu tego samego dnia. Zapraszam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zamówić transport zwierzęcia, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, ciężar i dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem schorowane ani ranne. Jeśli postanowiliśmy przewieźć kota, psa lub zająca trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 złotych.

    Obok paszportu wymagane są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Listę firm transportowych upoważnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować autem, kiedy posiadamy właściwy transporter. Do transportu zwierza warto używać różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Giżycko, Polska

Od 26 sty 2018 do 27 sty 2018

Adres i termin dostawy

Brzeska, Kraków, Polska

Od 27 sty 2018 do 28 sty 2018