(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Zwierzęta Dodano: 2018-05-24 17:43

Pies rasy Lablador

(Nr 2746412)
Pies rasy Lablador

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 2423.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1799 zł

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-05-2018, 20:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-29 do 2018-06-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam i zapraszam. Jestesmy z Tychów i jedziemy bezpośrednio do siebie z Irlandii :) Prosze akceptować. Mamy licencje i zezwolenia oraz petbus'a :)

Cena (zawiera VAT): 1799 zł

Wiadomości: (1)

Przemysław M. (Przewoźnik)
25-05-2018, 10:04
Wyjeżdżamy z Irlandii między 30 maja, a drugim czerwca, jedziemy bezpośrednio w rejon Katowic. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

Transport zwierząt

Gdy chcemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, ciężar i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem chore ani okaleczone. Jeśli zamierzamy przetransportować kota, psa lub zająca należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

Koty, psy i fretki muszą mieć paszport wydany przez weterynarza. Listę lekarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

Obok paszportu potrzebne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Spis firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt można znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

Zwierzęta można przewozić autem, kiedy posiadamy należyty przenośnik. Do transportu zwierza można używać różnego rodzaju klatek, torb i mat ochronnych. Przy wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Listowel, Irlandia

Od 30 maj 2018 do 3 cze 2018

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny