(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-04-28 14:20

piła łańcuchowa

(Nr 2641156)
piła łańcuchowa

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

6.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 3182.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje jedynie łopat czy grilli ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, posągów. Są to zazwyczaj spore przedmioty oraz są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować na dobrą sprawę każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zwykle nie jest zapakowany w paczkach, z tego powodu opłaca się go dobrze zabezpieczyć. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych narzędzi przewożonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. Aby zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy którą myślimy przetransportować. Im dokładniej opiszemy taką przesyłkę tym przewoźnicy z większą dokładnością podadzą koszt transportu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Przeważnie po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy poczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź dzień, aby uzbierać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wówczas zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

10 maj 2018

Adres i termin dostawy

Barão de São Miguel, 8650, Portugalia

Termin elastyczny