(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-11-28 11:36

PILNY Przeładunek jutro do 7 rano !

(Nr 1462362)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

1350.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 447.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przeładowania część materiałów budowlanych. Na miejscu są dwie osoby do załadunku , rozładunek w Rotterdamie również są osoby. Sprawa bardzo pilna! Proszę o oferty, nie potrzebuje Fa Vat. Gotówka na miejscu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówkibardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Niemcy, Peine, 31226

Od 28 lis 2016 do 29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Holandia, Rotterdam

Od 28 lis 2016 do 29 lis 2016