(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-26 15:58

pinball machine

(Nr 2323824)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1417.00 km

Informacje dodatkowe:

pinball machine

Oferty od Przewoźników (0)

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport zobowiązuje do specjalnej uwagi uważa się przedmioty, które szybko ulegają defektom oraz bywają kruche i łamliwe. Zaliczamy do nich na przykład dekoracje, przedmioty szklane, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z kruchych materiałów. Pośród najczęściej przetransportowywanych przedmiotów znajdziemy gitary, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego ochronienia przesyłki jest istotna. Warto wziąć surowce zabezpieczające takie jak: folia bąbelkowa, folia stretch lub tektura. Folii bąbelkowej oraz tekturę najlepiej skorzystać do zabezpieczenia niedużych elementów – można je dostać w sklepie budowlanym i w serwisach w sieci. Podczas gdy folia stretch stosowana będzie do zawinięcia całego przedmiotu. Do osłonięcia paczki można zastosować także koce, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Koszt przewozu pakunku o specjalnej ostrożności

    koszt transportu pakunku, która domaga się wielkiej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wielkości, a także od odległości między miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na definitywny koszt może mieć wpływ także konieczność zapewnienia tworzyw ochraniających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku Warta - Gliwice wydano blisko 250 złotych. Natomiast za transport zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź kosztowało 200 złotych. Za przewóz rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy zapłacono 300 zł.

Adres i termin nadania

Kołobrzeg, 78-100, Polska

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Ashford, TW15 2TS, Wielka Brytania

Termin elastyczny