(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-26 15:58

pinball machine

(Nr 2323824)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1417.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport zobowiązuje do specjalnej uwagi uważa się przedmioty, które szybko ulegają defektom oraz bywają kruche i łamliwe. Zaliczamy do nich na przykład dekoracje, przedmioty szklane, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z kruchych materiałów. Pośród najczęściej przetransportowywanych przedmiotów znajdziemy gitary, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego ochronienia przesyłki jest istotna. Warto wziąć surowce zabezpieczające takie jak: folia bąbelkowa, folia stretch lub tektura. Folii bąbelkowej oraz tekturę najlepiej skorzystać do zabezpieczenia niedużych elementów – można je dostać w sklepie budowlanym i w serwisach w sieci. Podczas gdy folia stretch stosowana będzie do zawinięcia całego przedmiotu. Do osłonięcia paczki można zastosować także koce, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

Koszt przewozu pakunku o specjalnej ostrożności

    koszt transportu pakunku, która domaga się wielkiej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz wielkości, a także od odległości między miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na definitywny koszt może mieć wpływ także konieczność zapewnienia tworzyw ochraniających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku Warta - Gliwice wydano blisko 250 złotych. Natomiast za transport zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź kosztowało 200 złotych. Za przewóz rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy zapłacono 300 zł.

Adres i termin nadania

Kołobrzeg, 78-100, Polska

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Ashford, TW15 2TS, Wielka Brytania

Termin elastyczny