(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piso de 2 hab. Cajas y algún mueble pequeño (Nr 6809007)

Piso de 2 hab. Cajas y algún mueble pequeño

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 225.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Barbastro

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.