(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Piso de 2 habitaciones. Aproximadamente 15 m3. Porte de entre 5-6 metros. (Nr 6715879)

Piso de 2 habitaciones. Aproximadamente 15 m3. Porte de entre 5-6 metros.

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1358.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Mutterstadt

Od 23 lis 2020 do 24 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Reus

Od 25 lis 2020 do 26 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.