(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Piso de dos habitaciones (Nr 5387846)

Piso de dos habitaciones

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 39.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Teo

2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, Rúa Forcarei

3 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.