(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

planchas de policarbonato (Nr 5140510)

planchas de policarbonato

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 6027.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Arabia Saudyjska, منطقة الرياض, Rijad

5 sty 2020


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo ochronić sprzęt, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna głównie od gabarytu i wagi maszyny, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych zaświadczeń jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.