Planen Anhänger mit Zulassung und TÜV (Nr 5983174)

Długość [m]:

4.20

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

400

Budżet zlecenia [€]:

250

Dystans: 1845.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Altea

Od 19 maj 2020 do 25 maj 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie transportu przyczepy, podstawowe znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także data wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych gabarytów przyczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy przyczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych naczep znajdują się przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za transport naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła niecałe 640 zł (co daje oszczędność blisko 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła około 450 PLN (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt transportu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, gabaryty, waga i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeśli firmy przewozowe traktują naczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu jest zazwyczaj mniejsza.