(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-02 20:15

Pług do Suva 190 cm x 60 cm

(Nr 2251896)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pług można wrzucić na palete, może również jechać luźno,

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 680.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której układa się mniejsze przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Czarnków, 64-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hrubieszów, 22-500, Polska

Termin elastyczny