(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-05-24 13:40

plug kverneland zagonowy 4 skiby (Nr 2745388)

plug kverneland zagonowy 4 skiby

Marka i model:

kverneland ab

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1145.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych prawie zawsze jest transportem o wielkich rozmiarach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkoformatowe pojazdy rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny swobodnie przemieszczać się po ulicach, ze względu na fakt, że ich wielkość przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak i w Unii Europejskiej. Utrudnienie przedstawiać może dodatkowo nacisk osi urządzeń uprawnych, jaki przekracza normy dopuszczalne dla większej części dróg.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych nierzadko wykorzystuje się przyczepy rodzaju semi lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych powinni posiadać stosownie dopasowanymi lawetami, jakie potrafią przetransportować pojazdy uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przewyższa dozwolone normy wielkością lub wagą, wymagane będzie uzyskanie specjalnego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena przewozu maszyn uprawnych

    Koszt przewozu maszyny rolniczego jest zależna od gabarytów, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym elementem może być również czas transportu.

Adres i termin nadania

Saint-Seine-l'Abbaye, 21440, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chojnów, 59-225, Polska

Termin elastyczny