(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-04-29 14:08

Pług obrotowy 5 DOWDESWELL

(Nr 1759509)
Pług obrotowy 5        DOWDESWELL

Długość [m]:

4,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

1500.00

Dystans: 2083.00 km

Informacje dodatkowe:

Pługi należy odebrać z clun ( zapłacić ok 5500zł) i dostarczyć do Lublina

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-04-2017, 17:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-05-19

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych często jest przewozem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Ogromne urządzenia rolnicze pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie mogą samodzielnie przemieszczać się po ulicach, jako że ich rozmiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak i w UE. Utrudnienie powodować może także nacisk osi maszyn uprawnych, jaki przewyższa zasady dozwolone dla większej części szos.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych niejednokrotnie korzysta się z naczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych powinni posiadać odpowiednio dopasowanymi lawetami, jakie są w stanie przetransportować maszyny uprawne, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, gdy maszyna przewyższa dozwolone reguły gabarytami lub ciężarem, konieczne jest otrzymanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu urządzeń rolniczych

    Cena transportu pojazdu rolniczego jest związana od gabarytów, wagi i stanu pojazdu. Na koszt transportu wpływa również długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym czynnikiem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Clun, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny