(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 10:43

płyta warstwowa 150m2 grubość 50mm

(Nr 2341100)
płyta warstwowa 150m2 grubość 50mm

Długość [m]:

10,17

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

towar ofoliowany fabrycznie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 742.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 18:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Wypada również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać ładunek. Ważna bywa także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Kluczowy może być również termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Praszka, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

23968, Groß Walmstorf, Hohenkirchen, Niemcy

6 lut 2018