(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-28 09:58

Płyty Knauf

(Nr 1876418)
Płyty Knauf

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

1.25

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg:

2000.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 285.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewóz 50 sztk płyty Diamand Knauf z fabryki Knaufa w Rogowcu koło Bełchatowa do Radomska. System pokazuje mapkę na 280 km ale to zła lokalizacja i rzeczywiście to +/- 40 km

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rogowiec, Polska

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Radomsko, Polska

28 cze 2017