(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-07-25 15:13

płyty peronowe

(Nr 1921837)
płyty peronowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 241.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów bywa uzależniony od wielkości ładunku, terminu transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

    Klasyfikacje ładunków - Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której można układać mniejsze przedmioty lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zajmuje zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Przewóz niektórych towarów może wymagać konteneragłównie przy przewozie towarów płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można również transportować drobnicę w paczkachworkach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotkasłuży do przewozu ładunków płynnych i sypkichłatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunkiładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Długołęka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włoszczowa, Polska

Termin elastyczny