(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 19:49

płyty warstwowe

(Nr 2336556)
płyty warstwowe

Długość [m]:

3.60

Szerokość [m]:

1.19

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 385.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 696027
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 21:23

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-02, 21:19

Opis oferty:

Witam Zapraszam do współpracy. Jesteśmy profesjonalną firmą której głównym celem jest zadowolenie klienta. Każdy towar jest ubezpieczony. Zapewniamy pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

590 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 tony i pozostałe samochody spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – waga i rozmiar. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać paczkę. Ważna jest również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy także załadunek i rozładunek. Istotny jest także czas zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wieliczka, 32-020, Polska

Termin elastyczny