Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 19:49

płyty warstwowe

(Nr 2336556)
płyty warstwowe

Długość [m]:

3.60

Szerokość [m]:

1,19

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg:

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 385.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 21:23

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-02, 21:19

Opis oferty:

Witam Zapraszam do współpracy. Jesteśmy profesjonalną firmą której głównym celem jest zadowolenie klienta. Każdy towar jest ubezpieczony. Zapewniamy pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

590 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 tony i inne samochody spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i wymiary. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko transport, czy na przykład załadunek i wyładunek. Ważnym elementem jest również termin wykonania transportu.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to często palety, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wieliczka, 32-020, Polska

Termin elastyczny