(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 19:49

płyty warstwowe

(Nr 2336556)
płyty warstwowe

Długość [m]:

3.60

Szerokość [m]:

1,19

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 385.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 696027
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 21:23

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-02, 21:19

Opis oferty:

Witam Zapraszam do współpracy. Jesteśmy profesjonalną firmą której głównym celem jest zadowolenie klienta. Każdy towar jest ubezpieczony. Zapewniamy pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

590 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 11:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Warto również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest również termin zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często palety, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wieliczka, 32-020, Polska

Termin elastyczny