Płyty warstwowe - 5 ton (Nr 6147949)

Płyty warstwowe - 5 ton

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg (łączna):

5000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Płyty warstwowe złożone w słupki / paczki . Załadunek bokiem przy pomocy wózka .

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 220.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Bielsk Podlaski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Tarczyn

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę zasadniczych problemów.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy uściślić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych świadectw, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.