(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-06-04 22:31

Podajnik

(Nr 1827252)
Podajnik

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Dystans: 1005.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1590 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-12

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1590 zł

Wiadomości:

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 09:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Przewóz maszyn przemysłowych jest określeniem szalenie powszechnym oraz dość niełatwym przy realizacji. Wynika to w głównej mierze z formatów i ciężaru tych maszyn, które w zależności od przeznaczenia mocno się różnią, a potrafią uzyskiwać bardzo duże parametry. Do ich transportowania niejednokrotnie są konieczne specjalne wozy dopasowane do przewozu towarów o potężnych formatach. W wypadku takich przewozów zdarza się, że obowiązkowe jest pozwolenie na przejazd. Warto porozmawiać o tym z wybraną firmą transportową, aby uniknąć zatrzymania sprzętu na trasie przez stróże prawa. Gdy prowadzimy poszukiwania tego rodzaju przewozu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia transportu ma dostęp bardzo dużo różnych przewoźników mających wszelkiego rodzaju wozy, a przez sposób licytowania zleceń, zdarza się uzyskać wysoce okazjonalną stawkę za transport. W sytuacji transportu urządzeń za granicę, do Anglii czy Niemiec, cena takiej usługi to blisko 1,28 złotych za kilometr. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak kombajny, silosy czy pozostałe pojazdy rolnicze i budowlane, są rzeczami cennymi, dobrze jest wybierać firmy, które posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

92724, Trabitz, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny