(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-17 21:55

Podkłady kolejowe (Nr 2598264)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

0.33

Wysokość [m]:

0.33

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Podkłady kolejowe, betonowe. Załadunek i rozładunek koparko-ładowarką. Najlepiej naczepa typu firanka..Do przewiezienia 200 sztuk podkładów, czyli dwa transporty.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 173.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę decydujących kwestii.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, należy określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Grodzisk Mazowiecki, 05-825, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przedecz, 62-635, Polska

Termin elastyczny