(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

poewyżej 25 ton miału węglowego (Nr 2220819)

poewyżej 25 ton miału węglowego

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 282.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Konin

Termin elastyczny


Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż standardowa stawka.