(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pojazd + dwie przyczepki (Nr 5374254)

Pojazd + dwie przyczepki

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.10

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg (łączna):

1600

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1114.00 km

Adres i termin nadania

Węgry, Komárom-Esztergom Megye, Tatabánya

Od 2 lis 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Sarbinowo

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Do transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości niedrogiego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.