(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-11-17 13:51

Pojazd wojskowy

(Nr 2161884)
Pojazd wojskowy

Długość [m]:

11.5

Szerokość [m]:

3.3

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg (łączna):

17000.00

Dystans: 2774.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Kiedy posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, choćby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie masz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć problem z wyborem stosownej firmy. Serwis Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że mamy w bazie tysiące różnorodnych przewoźników z różnoraką gamą wozów, dlatego na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Aby dostać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej przedstawić pojazd. To pozwoli przewoźnikowi sprawdzić, czy ma stosowny wóz, żeby taki transport dokonać. W sytuacji, kiedy wymiary lub ciężar pojazdów przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni mieć specjalne uprawnienia, a w trakcie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Istotne jest ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na przyczepę, czy też przykładowo ma niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w portalu Clicktrans zazwyczaj jest mniejsza niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 złotych, czyli aż o 500 złotych mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Skwierzyna, 66-440, Polska

Od 1 mar 2018 do 1 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Tromsø, Norwegia

Termin elastyczny