(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pokój dziecięcy (Nr 3240598)

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1985.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Midlands, Walsall

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.