(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pokój w bloku (Nr 6065857)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Dystans: 1130.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Monchengladbach

Od 6 maj 2020 do 7 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.