(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pół samochodu blaszaka - meble oraz sprzęt domowy (Nr 4648183)

Pół samochodu blaszaka - meble oraz sprzęt domowy

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1569.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 5 sie 2019 do 14 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rumia

Od 12 sie 2019 do 17 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.