(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Polaris Kindetbuggy / Kinderquad (Nr 7343041)

Marka i model:

Polaris

Długość [m]:

2.16

Szerokość [m]:

1.22

Wysokość [m]:

1.40

Waga w kg (łączna):

226

Dystans: 592.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Rhaunen

Od 28 sty 2021 do 7 lut 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia, Heidenau

Od 28 sty 2021 do 7 lut 2021


Transport quada

Quady to drogie maszyny i dlatego należy je bardzo uważnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest dobre zabezpieczenie quada przed zniszczeniem w czasie przewozu.

Quady na ogół transportuje się przyczepą, ale można także samochodem dostawczym lub większym autem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie polecamy, ponieważ podczas transportu można zniszczyć jednocześnie quada jak także auto osobowe).

W przypadku, gdy transportujemy quada na naczepie, należy unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Nabywając pasy mocujące należy pamiętać, żeby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, dlatego że w trakcie transportu zdarzają się różnorakie drgania, a taka taśma może naturalnie się wypiąć. Pasy mocujące wytwarzane są z odpornego tworzywa, jednak w trakcie przewozu, trzeba zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne ostre części, gdyż mogą się zniszczyć i pęknąć.

W momencie, kiedy transportujemy quad przy pomocy ciężarówki, również powinno się ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to przy pomocy pasów mocujących oraz dołożyć obijaki w taki sposób, aby i quad i samochód nie uszkodziły się w trakcie transportu. Przy przewożeniu quada za pomocą innego samochodu, powinno się pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Trzeba to zrobić, gdyż w czasie jazdy paliwo lub inne płyny mogą się powylewać i zniszczyć auto od środka. Takie okoliczności dodatkowo obniżą komfort podróży samego kierowcy.

W momencie, kiedy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, dobrze jest przekonać się czy ma stosowny sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt transportu quada w głównej mierze zależny jest od odległości którą ma do przejechania samochód. Aby poznać prawdziwą cenę przewozu quada, możemy opublikować ofertę przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich transportach.