(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

polska (Nr 5145214)

polska

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1667.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Buskerud, Drammen

8 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

12 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).