(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pomoc - ulotki dla kobiet po porodzie (Nr 340737)

Długość [m]:

30 cm

Szerokość [m]:

22 cm

Wysokość [m]:

10 cm

Waga w kg (łączna):

75

Liczba sztuk:

1

Dystans: 505.60 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 04-713, Żegańska, 21/23

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Koplin, 73-200, Koplin, 35

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, należy opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).